4 канал - всеукраїнський інформаційний канал!
Ми телеканал для людей з активною життєвою позицією, яким не байдуже де і як вони живуть. Які хочуть і готові змінювати своє життя, боротися за свої права, і які повинні знати чим живе їхнє місто та країна.
Наші ексклюзивні проекти - особлива гордість каналу!
А змістовні інтерв’ю з видатними постатями України зможуть задовільнити інтерес навіть вибагливого глядача!

 • 30
 • 11 737 536

КОМЕНТАРІ

 1. Людмила Людмила

  Історичні епізоди та порівняння цін з совком-доречно, зараховується.

 2. Любовь Самойленко

  Знову кучманоїд зі своїми шмурдяками... Коли з ним розберуться по козацьки, щоб справедливо і усі зробили висновки. Бо влаштували танці на кістках українців, і не збираються зупинятися. Всіх свідомих винищують на сході.

 3. Роман Єщенко

  Нашим козакам! Слава Україні! Слава Захистникам Україні!

 4. М. .Жиро

  Нам треба віддати 3 області в обмін на членство в НАТО. Це і буде наша нова ініціатива.

 5. Олександр Барсуков

  Гарний приклад нормальної радянської актриси, фільмів з нею не бачив, але тепер може гляну. Хвала і повага за прекрасний випуск!

 6. Дмитро Бондарчук

  Запросіть при Романа коваля

 7. Любовь Самойленко

  💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

 8. Любовь Самойленко

  ПаРаша завжди працює за одним і тим же сценарієм. За яким брехня, злочини, смерті. Вони давно вже прокляті всіма.

 9. Нина Терещенко

  Сейчас за мою пенсию мне стараются угодить и на рынке и в магазинах, а при Союзе я должна была понравиться, подружиться и угодить всем продавцам, они были золотой элитой , ибо владели хотя какими-то товарами

 10. trident

  +++++

 11. Lidia Kuzmina

  Дякую творцям і ведучим "Украі'нізаціі'"💕👍 Завжди чудові гості -цікаві, щирі, талановиті. Краса нашоі' націі'!

 12. Любовь Самойленко

  Гарна оранжировка... Скрипаль супер!

 13. Людмила Людмила

  Марина Одольська-респект, справжня пані!!!

 14. Елена Беженарь

  К этой программе надо привыкать долго, но в основном прикольно и с перцем, да дупи у когось пидгорае,бравоМухарский, так держать.

 15. Людмила Людмила

  Стосовно того як сидять ведучі. Шоу називається Шляхетне. Будь ласка, сидить шляхетно поряд з двома жінками.

 16. Tetyana Ttk

  Щиро дякую Вам, Антіне, за Вашу позицію та працю 👍🇺🇦

 17. marianna

  Пані Ада! Гарна, неповторна, наша.

 18. Svetlana Neonatologist

  Супер. Особенно песня. Слава Україні!!!

 19. Volya

  Мільйони людей загинули в цій війні, так що празнувати...

 20. serhiy rudenko

  ADOCKA BEZPODOBNA !!!!!

 21. Людмила Людмила

  Дуже прикро.Риторичне питання. Сидіти поряд з жінкою заклавши ногу вище коліна-це признак культури? А інша ведуча- ногу на ногу? У Мендель вчилися? Подивіться на Катерину, як треба сидіти.

 22. лионелла лионелла.

  ЗЕЛЕНСКИЙ У ВАС ВИНОВАТ.. НЕТ СЛОВ. КАК У ВАС ЯЗЫК ПОВОРАЧИВАЕТСЯ. НЕТ У ВАС НИ СОВЕСИМ,НИ ЧЕСТИ. ЕСЛИ ЗЕЛЕНСКИЙ БУДЕТ БАЛЛОТИРОВАТЬСЯ НА ВТОРОЙ СРОК,ТО С БОЛЬШИМ УДОВОЛЬСТВИЕМ БУДУ ЗА НЕГО ГОЛОСОВАТЬ.

 23. Жорж Жорож

  Це був неперевершений випуск! Ада Роговцева та ще з донькою - це те, що складає культурний код!

 24. Олександр Коломийко

  Україна вперед

 25. Любовь Самойленко

  Не Україна любить мертвих героїв, а посткріпатський та пострадянський стани, в яких створювали героїв та святих саме таким чином, залишили дуже глибокий слід в підсвідомості суспільства та його сприйнятті дійсності. Тому "а какая разница", культування того, що зверху "підсунуть" шириться, але не є головним... Бо є та частина суспільства, яка рушить історію і тверезо оцінює дійсність, яку не надуриш, ніколи не зробиш рабами, навіть, коли вороги будуть вести тебе по площі, принижуючи і знущаючись... Бо то вони РАБИ: і тільки так відчувають себе сильними. Справжні УКРАЇНЦІ РУШАТЬ ІСТОРІЮ БЕЗ АПЛОДИСМЕНТІВ. Навіть в логові ворога вони завжди живуть Україною.

 26. Євген Луі

  Хряк-Пуцяк

 27. Bo Nadi

  Насправді,Ада озвучила,що ми не цінуємо і не підносимо своє й своїх. Треба ще визнати, що талант світового рівня в державній коморі не сховаєш.

 28. владимир одесситов

  Коли чую від людей мого віку (вже за 70) ,що ллють сльози за "шасливим " радянським життям мене це не дивує-, вони народжені бути людьми чужого мислення, але коли чую від іх дітей та онуків, мовляв, в Україні все погано, а в Россії все "хорошо" мене це вражає, так і хочеться допомогти їм зібрати речі,і відправити до того путінського " раю" Не скриватиму після виборів 2019 ненавиджу своїх співвітчизників за їх тупість і безрозсудливість Хрен з вами, так і живіть. ви цього хотіли

 29. andriy volodimir

  Слава Україні ! Прекрасна передача! Дякую вам!

 30. Людмила Людмила

  Дяка велика за таких гостей! Ада Роговцева- справжній патріот України! Низький уклін їй за це!

 31. Tasha Zhukova

  Ви найкращи! Дуже подобаеться Орест Лютий і гості!

 32. папра

  Вітаю ! Дякую за гостей. Слава Україні !

 33. Lyudmila Kravets

  Наша перлина,Ада Роговцева!!!! Здоров'я їй ще на довгі роки!!!!

 34. Людмила Бондаренко

  Дякую!!!Неперевершено!!! Все буде Україна!!!💛💙

 35. Larysa Kryvoruk

  Абсолютно вірне судження пана Тарана! На жаль! Це як грибок. Якщо не обробити грунтовно поверхню ураженої стіни - відновлюється при найменшій вологості!

  1. Наталья Гусельникова

   Так, так це грибок мозку.

 36. Роман Волкотруб

  чудовий випуск

 37. Nata Hlubocenko

  ДЯКУЮ МУХАРСЬКОМУ ЗА ЦІКАВІ ПЕРЕДАВАЧІ ТАЛАНОВИТА ЛЮДИНА ЯКА ПРИТЯГУЕ ДО СЕБЕ ЛЮДЕЙ ТАКИХ САМІХ ЯК САМ БРАВО

 38. Alexander Eremenko

  Ну тут усі звичайно в курсі що її батько служив в НКВД, а вона сама член КПРС з 1967 року, понад 20 років була членом партбюро, обиралася секретарем парткому театру і делегатом XXVII з'їзду КПРС. Ну в взагалі-то нічого дивного, звичайна справа для нинішніх "патріотів".

 39. Галина Галина

  Що воно меле?????

 40. Sasha Street

  Шляхетне задоволення , дякую!

 41. Danil Chaliuk

  Комент на підтримку!

 42. Андрей Сокол

  Я всем этим героям воинам патриотам блогерам украины Гончаренко, Олешко, Вадимыч, Луганский, Стерненко, Поярков, Полтава-Карпов, Гордон, Цимбалюк, Мухарский, Щур, Петров, Бабченко, Березовец и т.д. предлагал открыто со мной пообщатся, о скрытых де генератах, что расказывает о де генератах Григорий Климов, о наследственности, как очень легко скрытых де генератов вычислять, что де генераты есть ме рзкие, плохие и хорошие, где их больше где их меньше по социальному класу по спецальностям! Спрашивал их, что они боятся что станут открытыми счастливыми геими и все это увидят, что они хотят быть скрытыми несчастными геими!? Ни один не согласился, типо тук тук, они в домике, сидят на измене (кто не верит можете их спросить и пообщятся сами!)! Вы счастливые де генераты? почему все самоубийцы это вы де генераты, это вы так от своего счастья избавляетесь?! Как вы патриоты воины герои украины себя чувствуете зная что вы все де генераты и все знают что вы де генераты! На ук раине ВСУ и добробаты мочат друг друга до сих пор!? Почему то в ук раинской армии самоубийств больше! и вообще на Донбасе ук раина проводит ут илизацию своих ме рзких де генератов?! (киборгов, героев, воинов, патриотов ук раины) -- Григорий Климов ни разу не упоминал ук раину и ук раинцев! Он расказывал о наследственности, о де генератах из вр ащ енцах, где их больше где их меньше по социальному класу по спецальностям, как очень легко вычислять скрытых де генератов, что это они создают в обществе проблемы, не дают спокойно нормально жить!! Получается кто не глюпый и не ме рзкий де генерат тот не может быть понаци ональности ук раинцем! вы де генераты ук раины 300 лет во юе те с русскими и с Россией! -- На цию ук раинцев создали из ту пы х де генератов!? и зачем на исконо русской Киевской земле где титульная и коренная народ на ция русские создаваили и создают искуственную народ на цию ук раинцев! чтобы они га вкали и во евали против всего русского?! если не так то зачем?! Кстати см ерть американского воина героя сколько стоит для США, а ук раинский дэ би л 100 долл или 200 долл.!? -- Народ, имя де генератам легион и их много и они за своих!ЧитайтеГригорияКлимова! МЕРСКИМ ДЕ ГЕНЕРАТАМ П С Ы В ГЛАЗА, А ОНИ ВСЁ ГОВОРЯТ, ЭТО БОЖЬЯ РОСА, ВСЁ О СВОЁМ!! И ТАК ВО ВСЕМ ОДНО ВРА НЬЁ И ИЗВ РА ЩЕНИЕ! СМЕШНАЯ ЖИЗНЬ У ДЕ ГЕНЕРАТОВ ВСЁ ВРЕМЯ УГАДЫВАТЬ КОМУ З А Д ПОДСТАВИТЬ, кому в з а д вставить У КОГО ОТ СО СА ТЬ, кому дать посо са ть! А если не угадал то полчают ещё раз всё на оборот! -- Народ, чтобы быть професором в делах мужчины и женщины, в де генератах из вр ащ ен цах, как очень легко вычислять скрытых де генератов из в ра ще нц ев, достаточно прочитать даже одной кигиГригорияКлимова»Протоколы советских мудрецов»!

  1. Андрей Сокол

   НАРОД, те кто га вк ает на меня что я не прав (что против ССССР только ме рзкие и плохие де генераты! де генераты хорошие честные порядочные ЗА!) спросите их сами они против того что в СССР для рабочих были бесплатные квартиры, учеба, лечение, отдых, спорт (у кого есть дети тем очень понятно), Комуналка копейки стоила! ук раинцы против что СССР руководили ук раинцы Хрущев, Брежнев, Черненко (говорят что Горббачев тоже!?) Если Хрущев, Брежнев и т.д. не ук раинцы, то чего эти де генераты на ук раине с русскими Российскими фамилиями на русском языке га вкают за ук раинство против русского мира, готовы уб ивать и сами по мирать за ук раинство против русского мира! И самое главное де генераты против СССР, потому что в СССР была угловное наказание за го мо се кс и запрешены геипарады! -- Народ, почему против СССР и комуняк га вк ают только ме рзкие и плохие де генераты (де генераты есть ме рзкие, плохие, хорошие-порядочные-честные)! В СССР была угловоная статья за го мо се кс и запрешены геипарады и налог за яица у кого не было детей платили налог! поэтому де генератам чтобы добится/любителям карерного роста, власти (вступлением в компартию) приходилось создавать семьи и детей (Кр авчук, Го рбачев, Ел ьцин и т.д.)! Тогда искуственного оплодотворения не было, прикидываете через какой ужас де генератам бедным приходилось пройти (как мужик с женщиной и женшина с мужчиной)! А прикидывайте что чувствовали зо офилы и т.д. которым тоже приходилось создавать семьи и детей! Вот эта настоящая причина ненависти де генератов на комуняк и СССР! Кстати и причина развала, взбунтовались и разваливали СССР ме рзкие и плохие де генераты! -- 24)ПРИ «ОКУПАЦИИ УКРАИНЫ СССР» НАСЕЛЕНИЕ УКРАИНЫ ВЫРОСЛО В 2 РАЗА («ГОЛОДОМОРЫ И Т.Д.»)! А ЗА СВОЮ НЕЗАЛЕЖНОСТЬ 29 ЛЕТ УКРАИНА И НАЦИИ УКРАИНЕЦ, НАСЕЛЕНИЕ УМЕНЬШИЛОСЬ В 2 РАЗА! А ТУ ПЫЕ ДЕ ГЕНЕРАТЫ ВСЁ ВОЮ ЮТ С РУССКИМИ С РОССИЕЙ И С СССР! -- ПРИ СТАЛИНЕ БЫЛА РАСТРЕЛЬНАЯ СТАТЬЯ ЗА ВРЕДИТЕЛЬСТВО, ДЛЯ ЧИНОВНИКОВ КОТОРЫЕ УКРАИЛИ БОЛЬШЕ 10 ТЫС. РУБ! Дедушка Сталин ме рзких де генератов ст релял как бе шеных со бак! СЛАВА СТАЛИНУ! НЕ ЗРЯ ПРОТИВ СТАЛИНА И ССССР ТЯВКАЮТ ОДНИ МЕ РЗКИЕ ДЕ ГЕНЕРАТЫ! -- 22)Я бывший антикомунист, на ц ук раинец, фа шист сейчас за русский мир, за Сталина! И НАДО ЗАКРЫВАТЬ НА ИСК ОНО РУССКОЙ КИЕВСКОЙ ЗЕМЛЕ, ЭТО ПРОЕКТ ГОСУДАРСТВО УК РАИНА И НА ЦИЯ УК РАИНЕЦ! -- В СССР бесплатное образование, медицина, спорт, квартиры! Это же настоящий ком мунизм был! стоимость комуналки 3-ёх комнатной квартиры было 10 руб., квартирах электроплитами скидка была на электоэнергию. вода и газ в квартипах безплатно был! Пионерский лагерь для детей на 20 дней стоил 10-12 руб, и т.д. -- Народ, имя де генератам легион и их много и они за своих!ЧитайтеГригорияКлимова! МЕРСКИМ ДЕ ГЕНЕРАТАМ П С Ы В ГЛАЗА, А ОНИ ВСЁ ГОВОРЯТ, ЭТО БОЖЬЯ РОСА, ВСЁ О СВОЁМ!! И ТАК ВО ВСЕМ ОДНО ВРА НЬЁ И ИЗВ РА ЩЕНИЕ! СМЕШНАЯ ЖИЗНЬ У ДЕ ГЕНЕРАТОВ ВСЁ ВРЕМЯ УГАДЫВАТЬ КОМУ З А Д ПОДСТАВИТЬ, кому в з а д вставить У КОГО ОТ СО СА ТЬ, кому дать посо са ть! А если не угадал то полчают ещё раз всё на оборот! -- Народ, чтобы быть професором в делах мужчины и женщины, в де генератах из вр ащ ен цах, как очень легко вычислять скрытых де генератов из в ра ще нц ев, достаточно прочитать даже одной кигиГригорияКлимова»Протоколы советских мудрецов»! слыш Полтава, ты всё равно будеш показательно на майдане пове шен с табличкой ме рзкий де генерат, чтобы г е я м не хотелось быть пи да ра ст ами!

  2. Андрей Сокол

   ХАРЬКОВ - русский город. Был основан в 1630-е гг. Там селились бежавшие от поляков с правобережья Днепра малороссы. Царь Алексей Михайлович построил там крепость и основал в 1656 году Харьковское воеводство. Причём здесь какая-то Украина? СУМЫ - основан царём Алексеем Михайловичем не позднее 1655 года. Царь разрешил поселиться там беженцам-малороссам, которых убивали поляки. Причём здесь Украина? ПОЛТАВА - была в XVII веке центром прорусски настроенной Малороссии. За это предатель гетман Выговский (что-то вроде нынешних Кличков и Яценюков) напал на город и продал его жителей в рабство крымским татарам. Причём здесь Украина? ДНЕПРОПЕТРОВСК - был основан Екатериной II в 1776 году и назывался Екатеринославом. Причём здесь Украина? ЛУГАНСК - основан в 1795 году, когда Екатерина II основала на реке Лугань чугунолитейный завод. Для работы на нём в Луганск приехали жить выходцы из центральных и северо-западных губерний России. Причём здесь Украина? ХЕРСОН - был основан Екатериной II в 1778 году для строительства русского флота. Строительство осуществил Потёмкин. Причём здесь Украина? ДОНЕЦК - основан Александром II в 1869 году при строительстве металлургического завода в Юзовке. Причём здесь Украина? НИКОЛАЕВ - основан Екатериной II в 1789 году. В это время Потёмкин строил там корабль "Святой Николай". Причём здесь вообще Украина? ОДЕССА - была основана Екатериной II в 1794 году на месте крепости, построенной чуть раньше Суворовым. Причём здесь Украина? ЧЕРНИГОВ - один из древнейших русских городов, существовал ещё в начале 10 века. В 1503 году он вошёл в состав России. В 1611 году поляки его разрушили и отобрали эту территорию у русских. Но в 1654 году Чернигов вернулся к России и с тех пор всегда был её составной частью. Спрашивается: причём здесь Украина? СИМФЕРОПОЛЬ - был основан Екатериной II в 1784 году. Его построил Потёмкин на месте военного лагеря Суворова и рядом с татарским поселением. Причём здесь Украина, не сможет сказать ни один учёный. СЕВАСТОПОЛЬ - основан Екатериной II в 1783 году на месте крепости, построенной ранее Суворовым. Строил город Потёмкин. Причём здесь Украина? МАРИУПОЛЬ - был основан в 1778 году Екатериной II. Она поселила там греков - переселенцев из Крыма. Причём здесь Украина? КРИВОЙ РОГ -был основан Екатериной II в 1775 году. Причём здесь Украина? ЗАПОРОЖЬЕ - был основан Екатериной II в 1770 году и назывался Александровском. Причём здесь Украина? КИРОВОГРАД - был основан в 1754 году русской императрицей Елизаветой Петровной. Назывался он Елисаветградом. Причём здесь Украина, как, впрочем, и Киров? -- 34) Ленин для украинцев БОГ, а коммунизм религия! потому что украинцев и страна украина создана Лениным и компартией! нету Ленина и компартии, нету украинцев и украины! Снесли памятники Ленину, сделали уголовное наказание за коммунистические символы и т.д.! Борются с коммунистическим наследием, закрывают бесплатный спорт, образование, отдых, бесплатные квартиры рабочим, поставили счетчики на воду, газ и т.д. Осталось чуток, пересожать самих украинцев так как наследие коммунизма! Это полная победа украинства, змея сама кусающая себя за хвост! это все таки лучше чем во евать и ум ереть в во йне с русскими России! -- 29)Что было на ук раине до коммунистов плуг и лошадки, фанерные танки и аэропланы! через 30 лет Коммунисты создали бронированные танки самолеты, корабли, ракеты, подводные лодки, Космос, поставили вместе с Москвой европу ра ком! За 30 лет независимости ук раина с крыками слава ук раине и слава на ции, отказалась от наследия коммунистов, снесла памятники Л енину, запретила комуняк!, население уменьшилось в 2 раза, короче вернулась к плугу и лошадкам и стоит раком в европе и перед европой! Украина стало большим селом (или вернулось в село)! -- Григорий Климов ни разу не упоминал ук раину и ук раинцев! Он расказывал о наследственности, о де генератах из вр ащ енцах, где их больше где их меньше по социальному класу по спецальностям, как очень легко вычислять скрытых де генератов, что это они создают в обществе проблемы, не дают спокойно нормально жить!! Получается кто не глюпый и не ме рзкий де генерат тот не может быть понаци ональности ук раинцем! вы де генераты ук раины 300 лет во юе те с русскими и с Россией! -- На цию ук раинцев создали из ту пы х де генератов!? и зачем на исконо русской Киевской земле где титульная и коренная народ на ция русские создаваили и создают искуственную народ на цию ук раинцев! чтобы они га вкали и во евали против всего русского?! если не так то зачем?! Кстати см ерть американского воина героя сколько стоит для США, а ук раинский дэ би л 100 долл или 200 долл.!? -- Народ, имя де генератам легион и их много и они за своих!ЧитайтеГригорияКлимова! МЕРСКИМ ДЕ ГЕНЕРАТАМ П С Ы В ГЛАЗА, А ОНИ ВСЁ ГОВОРЯТ, ЭТО БОЖЬЯ РОСА, ВСЁ О СВОЁМ!! И ТАК ВО ВСЕМ ОДНО ВРА НЬЁ И ИЗВ РА ЩЕНИЕ! СМЕШНАЯ ЖИЗНЬ У ДЕ ГЕНЕРАТОВ ВСЁ ВРЕМЯ УГАДЫВАТЬ КОМУ З А Д ПОДСТАВИТЬ, кому в з а д вставить У КОГО ОТ СО СА ТЬ, кому дать посо са ть! А если не угадал то полчают ещё раз всё на оборот! -- Народ, чтобы быть професором в делах мужчины и женщины, в де генератах из вр ащ ен цах, как очень легко вычислять скрытых де генератов из в ра ще нц ев, достаточно прочитать даже одной кигиГригорияКлимова»Протоколы советских мудрецов»!

 43. Maria Jasenycka

  Ось тих самих дєток в Україні в школах .також з підлітками В час літніх канікул-відправити НА БЕЩКОШТОВНУ РОБОТУ , ВОЛОНТЕРСЬКОЮ,збирати на УКРАЇНСЬКих теренах; помідори, огірки, овочі, фрукти Навчитись в тих волонтерських таборах СЛАВЕНЬ УКРАЇНИ, військові вправи, допомога прифронтових теренах Відбудувати садочки, школи поліклініки Цей рад спосіб відпочинку старшокласників, ліцеїстів студентів-варто вернути Пані Ірино з таким минулим ми напевно б з президентом погодились .Не море і закордоном пити віденську каву Пані Ірино цій тьотці варто нагадати, що всі зобов'язав знати діти одну ДЕРЖАВНУ мову, І в кожній школі був клас ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ і .тир.,.бомбесховище. Це ми маємо повернути В класах висіла ПРИСЯГА ЗАХИСНИКА ОСЬ ТАК І треба вернути. Це ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ має впровадити. Вчити під час волонтерських зборів патріотичні і народні пісні. Так пане президенте ВЕРНУТИ Ще .було дуже добре поставлено Хто в армії щось говорить проти Батьківщини-ворог. Зі школи та церкви допоманати родинам героїв нашої теперішньої війни . Пані Ірино, є щось в старих , звичаях таке, що треба наповнити новим змістом . Ви тьотко не ррзказуйте НЕБИЛИЦІ Ветерани війни до кінця 80-х НЕ ОТРИМАЛИ ЖИТЛА Звичайних інвалідних візків НЕ ЗРОБИЛИ .Діти "полка" Набули до 80-х прирівнені до учасників бойових дій, Громадяни В тому числі діти, які працювали на далекому сході на заводах Не прирівняли до НІЧОГО. Коли прирівняли також в часи горбачова ІНВАЛІДИ ВІЙНИ, без ніг щоб якось.пересуваьися під кусок дошки підбивали підшипники. А ви пілотки Це вже Незалежна Україна, всіх що народилися в період війни прирівняла до ветеранів Тисячі безпритульних, тих які працювали на заводах, сиріт, Вони верталися в Україну до рідних домівок А там вже жили нові окупанти Могли окупанти віддати квартири Ні вони почали робити нові РЕПРЕСІЇ. ВИ, асвабадітєлі ВИ ЗАБРАЛИ В УКРАЇНСЬКИХ містах все, а їх на новостойкі . На китайський кордон. Пані ведучо, а евакуація була також вишів Ось ви журналіст давали собі питання;скільки українців там вчилося, ? Ще для вас, не для тьотки Брехливої; ЗАГИНУЛО МІЛЬЙОНИ ЛЮДЕЙ Щоб не платити сиротам пенсій (вже не кажемо як у переможців платили жінці) Оголошували. "БЄЗВЄСТІПРОПАВШИЙ" Цей трюк повторили з Афганістаном Ось вам, пані ведучо, не соромно за все це І на таке встигнемо тюбитєйки пілотки і галстук.. Що нас, українців та балтійців ЗНЕВАЖАЛИ Називали підстилками німецькими . А справедливо пані МЕРКЕЛЬ Мала б за всі концтабори, на УКРАЇНСЬКій землі, що люди тяжко працювали на окупаційну владу. - ВІДШКОДУВАТИ Не лише тим, що вивезли, а ті котрі залишилися були в гірших умовах

 44. Olga Leev

  ЙОБНУЛИСЬ... 😮

 45. Сан Саныч

  Слава Нації !!!!!🇺🇦

 46. Небесная_сотня

  Дякую! 👍😎👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 47. Вікторія Бережна

  🫂💕🇺🇦

 48. Аліна Симчук

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 49. КРАСНАЯ АРМИЯ ПОБЕДИЛА

  так так ШАНОВА ІРИНА треба пом'янути ГІТЛЕРА СС-ГАЛИЧИНА.І ВАС

  1. Volya

   Бот рот закрий !

  2. Людмила Ткаченко

   Поддерживаю Ирину Фарион! Война-трагедия.8мая вся Европа скорбит по погибшим. А эта "непонятная русская женщина" хочет продолжать победобесие.Это не патриотизм это показуха.

 50. Tamplier13579

  Велика повага гостям і творчої наснаги авторам. Щастя усім причетним до програми

 51. Ирина Ступак

  Дякую Антіне за зустріч з Адою Миколаївною та Катериною! Дуже сподобалося! Бальзам на душу як Ви кажете.

 52. Терра Ком

  Шкода першу ледЮ, цим чмом вся країна гребує, а ленка МУСИТЬ давати. Співчуття жіночці(((

 53. Таня Медведенко

  Велика Вам дяка!

 54. UKR music

  У нас найбільший канал українських пісень, тому підтримуйте підписавшись

 55. Miniaturka

  Не показуйте пєздіних на Бога! 😭

 56. Alex Pach

  Про яку судову реформу ви, панове, говорите? Після реформи Портнова у 2012-2013 роках суд в Україні вмер! Його просто з цього часу не має! Реформувати, тобто змінити, можливо лише те що є. А його не має! Суд і взагалі судову владу, в Україні потрібно створити. З нуля! Ось про що потрібно думати! А ви всілякі дурниці посилаєте в ефір

 57. Светлана Керницкая

  Шолом з Одеси. Дякую !

 58. Inga Martyniuk

  Браво, Ірина Фаріон! Побажання -- не запрошувати цих Тіней Минулого, рускоязичний теток, інфузорій-туфельок!

 59. MYHAJLO BROTHER

  Адочко, дорогенька, все ви зробили чесно та вчасно, зоставшись з Украiною. а, головне, ви не зiпсували свiй некролог... Здоров,я вам!

 60. Anna Bugryn

  Надзвичайна студія!!!! Земний уклін п. Аді і п. Катерині за їхню силу духу, талант і красу!!! П. Антіну, подяка за таких гостей, такі зустрічі надихають, окриляють, дають надію і зігрівають серця!!!! Дякую!!!!

 61. Елена Юрьевна

  Низький уклін!

 62. Володимир Жданович

  Велика подяка за таких чудових гостей!

 63. Валентина Татунчак

  Надзвичайні гості. Дякую.

 64. Ирина Лазебник

  Историку очевидно не известно, что много мальчишек шли защищать страну, приписывая себе возраст. Так, что вполне возможно есть ещё ветераны второй мировой войны.

 65. Larysa Meininger

  Дякую - це було дуже гарно - чудова атмосфера - здоров’я усім і щастя!!!

 66. Дмитро Савенко

  Дякую за запрошення таких сонячних гостей!

 67. Юрий Медовкин

  Щодо Національної Ідеї. Насправді, товариство, всі війни/конфлікти відбуваються саме як форма конкуренції серед Національних Ідей/Сенсів Буття, кожна з котрих ОДНАКОВА для всіх Націй, бо, по-перше, нам/людству, саме ЗАБОРОНЕНО знати мету еволюції, ким, запитуєте? А Ним, я, атеіст за переконанням, називаю Великим Космічним Конструктором, який для багатьох є Бог, хоча, знову насправді, ця Штука зовсім інша та саме технологічно вища за все, що здобула наука...Тому залишається досяжним, отже, зрозумілим ОДНЕ: сенс буття людини як комплекса білкових тіл та реакцій,---це є саме ЖОРСТКА програма задоволення/реалізація інстикту самозбереження, насамперед задля самовідтворення/нащадки, потім якомога довше забезпечувати захист нащадків, та, нарешті, вмерти. А, ось, за дефініцію НАЦІОНАЛЬНА і є та сама відмінність від іншої Національної, себто, НАЦ-РЕЛЯВІСТИЧНА, бо задоволення/забезпечення інстинкту самозбереження вимагає саме ЗДОБУТТЯ певного обсягу енергії в усіх досяжних формах (їжа, дрова, нафта, газ, вугілля, нуклеарна, etc) на теренах власного етносу-НАЦІЇ та в інтересах НАЦІЇ,---а НЕ купки олігархів-пройдисвітів,--- де НАЦІЯ утворює відповідний механізм задля забезпечення цього стану,---ДЕРЖАВУ,---ще й задля ЗАХИСТУ від посягань від усіх інших носіїв Чужоземних Національних ідей, наприклад, міжнародна торгівля є тим самим мирним зазіханням/захопленням на Чужих теренах саме Чужих енергій...Отже, як бачимо, ВСІ НАЦІОНАЛЬНІ ІДЕЇ одночасно і тотожні, і також одночасно КОНКУРУЮТЬ/релявістичні від мирних способів до військових. Тому саме ЗАПОБІЖНИКОМ захисту власної енергії у кожної НАЦІЇ є ДВА параметра: Мова та Етнографічний комплекс, які є тим самим паролем "свій-чужий" для відрізняння законного претендента на частину Нац-Енергії. Чому, власне, повторюся, точиться така саме незупинна боротьба за енергію? А, тому, що за відомим ще зі шкільного курса фізики закона ЕНТРОПІЇ енергія постійно зменьшується, а потреби зростають, і тому посилюються міграційні процеси, анексії, експансії, війни тощо. Що робити надалі Українцям? 1) 73 % ЗЕ-баранюків мають вийти зі свого зомбі-зачарованого стану дурнею "достатньо в рамку вставити нове обличчя"; 2) і обрати НАЦІОНАЛІСТИЧНУ ВРУ та відповідний Уряд, ТІЛЬКИ які ліквідують це ганебне явище,---олігархат, приклад: ВСІ країни Євроатлантів під проводом НАЦІОНАЛІСТІВ (геть немає значення самоназви партій!), бо дбають насамперед про добробут власних Націй, а не пнуться вразити уяви плебсів грою Прутнем-НА-роялі, та куди гасають після кожних виборів тих самих Зайд-Вовків спритні зараз ЗЕбаранці; до речі, ак. Оксфордовський словник визначає НАЦІОНАЛІЗМ як ЛЮБОВ до власного народу, мови, звичаїв, натомість, десятиліття компропаганди-комІнтерНацизму, де косоворотка/ватарузкімір-водка-балалайка-шарікови,---це добре, а вишиванка,---страшне-національне/«Червона Рута», щось, таки створили в окремих У-мізках саме негативне сприйняття, штибу, там, «буржуазні, печерні, махерові, підземні, жідабендеравци, фОшисти, націсти, разпятий мальчік,…etc», хоча саме до такої квітучой для всього Українського Народу України і прагнуть У-НАЦІОНАЛІСТИ, чому і викликають шалену ненависть з боку Зайд-олігархів та іхніх контроліруємих ЗМІ, а У-піпл вже 30 років всі комахінеї «хавається»; 3) нарешті добудувати Велику Державну Шибеницю-НА-Майдані з філіями по областях для радикального перевиховання свідомості в усієї АнтиНаціональної гидоти/зрадники, корупціянти, крадії, хабарники; 4) облаштувати весь періметр кордону з Ордою та Білоруссю (аби не виникла спокуса до пляну Шліффен 2.0) включно сховищами нуклеарних відходів АЕС з фугасами задля надійності, про що суто віпадково мають дізнатися на поребриковому Заліссі через ФСБагентуру, що в ДБР, що в ОПУ, що в ОГУ, що в ГШ ЗСУ, що в СБУ, що…, що…, що цілком відповідає похеренному Ордою Будапештскому Меморандуму1994, та Статуту ООН, за яким кожна Держава-жертва нападу,---що встановили ДВІЧІ Генасамблеї ООН,---має право на будь-який захист від агресора, а, загальновідомо, що нуклеарні ізотопи/брудна бонба є самострашнішею зброєю, бо мертвять терени на сотні років, що ничтожить пляни агресора завідома. Тільки.

 68. Лариса ЗапороЖец

  Шана вам від мене, пані Адо.

 69. Ivan Pichkar

  Чудовий випуск!

 70. Иллка Суперсел

  Не працював телефон,і не могла стежити за вашими ролами,дуже багато втратила,дякую вам за правду,так тримати!!!

 71. Lily Spasskaya

  Шикарна випуск. Дякую. Отримала величезне задоволення. Так тримати!!!

 72. Ольга Тибор

  с.ка краснопуза она не знала .....

 73. Charle Dickens

  Не забувайте що ТОПи UKup накручуються ботами, але справді відсоток українців які цим цікавляться таки є, але не така як показую ютуп

 74. Надежда Сухомлин

  Щиро дякую за гостю! Пані Адо, здоров'я Вам і натхнення!

 75. Надія Бунчук

  Де ветерани?,вони в могилах давно.Достатньо пропаганди раші!!!!!Скільки можна!?!?!?!?