Авторський проект Романа Скрипіна. Лабораторія цікавих дослідів в українських медіа.

 • 100
 • 66

КОМЕНТАРІ

 1. Олег Андрущенко

  Ну блядт ,це точно президент говорить?Це тон якогось обкуряшки!!!

 2. Ольга Королёва

  Не знаю, про це казали на кухні чи ні, чіліту можна смажити так само, як і халумі. Дуже смачно виходить 😉

 3. Bad Company

  Подивився у запису.Дуже інформативно,як завжди! Катю без окулярів одразу і не впізнати :-) Привіт із Кам'янського!

 4. Светлана Сирко

  Людство боролося з сміттям від пакетів, тепер буде боротися з сміттям вд масок

 5. David Solomon

  Зєлю послати можна але куди подіти ваших дебілів що підтримують опзж і зє

 6. Vadym Kryhan

  Виходить слабо Скрипін за Притулку агітував... )

 7. Fu Rong

  Яка чарівна жінка! ❤️

 8. Alexander

  Шутка про суперпозицию Кернеса зашла, спасибо :)

 9. Тетяна Власенко

  У нас в Кривому Розі , не було в бюлетнях партії "Голос" , зато була партія шарія 🙈🙄

 10. Oleksandra Romaniv

  Пан Віталій,низько вклоняюся Вам,за Вашу роботу !

 11. Юрий Дурягин

  Мусор всегда останется мусором Всегда в теме что у кого отжать... под кого вовремя лечь вся воровская власть имеет оружие а народу нельзя. Ибо раб не должен себя защищать

 12. Светлана Сирко

  +++

 13. Valentina Sekirina

  Янеку тиснув руку лише кличко

 14. Орієнта Ліст

  Єдине для чого це опитування було, так це почати дискусію серед людей, які у випадку легалізації б не так зрозуміли, а після обговорення почалося.

 15. Maksym Shostak

  Чи є пані Ковальчук українською мовою у соцмережах? Подивився ФБ - російською. Хочу українською для повного сприйняття, як от під час цієї чудової лампово-інтимної бесіди.

 16. Ura Ura

  Порошенко, це призедент України!!! А це тупий клоун кварталу 95!!!!!

 17. raisa buzduga

  ВИГНАТЬ ПОРОСНЮ І ЗАКРИТЬ ТІ ЛАБОРАТОРІЇ.... ПОВЕРНУТЬ МЕД. СІМАШКА.... І ВСЕ.....

 18. A K

  зеля-Маларос Мышебратов

 19. Alex Li

  Законом не заборонено використовувати дитячу працю, якщо ви не платите дітям, які на вас працюють. От якщо запратите, то це злочин.

 20. Людмила Чикишева

  Я с донбаса с скрытным согласна 100%.

 21. J1mDo

  Вотета ваша музыка на интро возвращает меня в совецкий союз

 22. Natalia Korsak

  Роман правий щодо донецького регіону, тут зовсім інший менталітет.Агресія, нахабство, розмова матом. Якщо і є люди культурні,то їх не видно за цією навалою.

 23. Inter Stom

  Скрипин чужими устами решил попытаться уколоть Арестовича словами "аферист и пройдоха". Проявление скрытой зависти к его уму.

 24. Sergi Ymal

  И пойди лучше помой полы как в детстве а нн шлепай своим грязным языком--это наверное былл единственный труд в твоей жизни

 25. Sergi Ymal

  И пойди лучше помой полы

 26. Sergi Ymal

  Скрыпин -ты до сих пор не знаешь что фото бюлетня-это отчет за голос при "карусели"!?

 27. Сашко Ко

  беЗ змістовна розмова ... уважно слухав . заблукали 3 - сосни ..

 28. Nata Li

  РБК Україна фінансує Коломойський і росія...Спитали б у свого гостя, перед тим як запрошувати...

 29. Sergi Ymal

  Грязно оскоблять Зеленского может любой МУДАК как ты а пойти что то конкретно сделать-кишка тонка!!!

 30. Сергей Толстый

  Лiсу ставало все менше. Але дерева вперто голосували за сокиру , бо ii ручка зроблена с дерева. Вони продовжували думати , що сокира одна з них.

 31. Vasiliy buzoverya

  Запам'ятайте не усунувши першопричину ніколи не виправиш любу ситуацію.Негайно потрібно прийняти закон ,який заборонить балатуватися на посади усих рівнів,всіх хто був учасником" Северодонецкого" з'їзду . Депутатів що голосували за росіян на посади, міністра оборони,СБУ, оборонпрому.Всі по конституці вони підлягають під статтю зрада.І по реакції на цей закон усі узнають де рука чі нога Москви і навдь агенти.Пішов сьомий рік війни і всі патріоти врогів просто немає.У вас пане Роману більше можливостей задати це питання Зеленському. Будь ласка.

 32. M svit

  мив поли в садочку...звучить гарно але забув сказати що мама в тому садочку була завідуючою...

  1. Valentina Sekirina

   Так , зловживання владою на 7 грн. Хай би краще горобцям дулі давав

 33. Андрій Тарасович Бульба

  Меланія, Ви прекрасні!

 34. Сергей Сенченков

  Одноплеменники Марка Солонина замутили революцию 17-го и последующие репрессии, посмотрите архивы в том числе по Украине в НКВД репрессиями занимались в основном Шамперзоны, в Кремле эту шайку возглавлял грузин, а виновата во всем Россия, русские. Марк Солонин в силу своих личных обстоятельств не может не быть беспристрастным, чувствуется в нем какая-то не реализованная злость и уязвленное самолюбие, наверное по 5 параграфу кто-то когда-то прижал вот и мстит мордору.

 35. Nata Li

  Головне досягнення зеленського за 2роки, що всі зрозуміли що і в першої особи і в його партії вітер в голові... І про це знають не тільки в Україні , в росії, а і у всьому Світі...

 36. Иван Иванов

  Мені шкода, але вовік ти більш не мій президент, пішов ВОН!!!

 37. Joni Olejons

  хитрый и расчетливый мусор,ничего четкого и конкретного не сказал не по одному из вопросов Скрыпина!!!помычал,повыл,а конкретно ничего не сказал!

 38. Виктор В

  Какой шари?? Какая сивоборода беглая глотка рфских служб?? Слуги народа, власть, службы, глава одурели? предатели в войну? Кто утверждал, что он в Испании? ему удобно именно в рфии, а значит, его партия в Украине в войну должна быть запрещена! глава украинских служб предатель. как и тот, кто его назначил

 39. Hummingbird 67

  Блядь, отписываюсь от вашего канала после приглашения придурка Гладких на эфир

 40. Natalja Novakovskaja

  Какой Марк Солонин мне красивый!

 41. Mike Gerard Tyson

  Дивлюсь і в мене перед очима Надя Савченко в штанах ....!!!!

 42. Сергей Олейник

  Зі мною, на дільниці, сталася точно така сама ситуація, як розповів Роман, я теж переглядав кандидатів. Правда у мене все закінчилося розмовою з спостерігачем, а також виявилось, що поліцейські кудись пропали))

 43. Вася Петров

  Марк молодец!За четыре года хорошо научился понимать украинский.

 44. Timukrus

  Долго сидел после увиденного и думал что написать. Обычно, пишу сразу осмысленно и креативно. А тут, придумал только одно слово: ДЯКУЮ. И после этого, дошло еще одно слово: ДУЖЕ. Тому, дуже дякую за цей ефір.

 45. Denis Polishchuk

  Ден любить 3,14здіти своїм брудним отвором про Свободу, неначе йому помазано. "Люди з цієї 'прикрасної' політсили" йому чим не догодили - тим, що не сприймають і не підтримують його лівацьку, баняцьку маячню?

  1. Denis Polishchuk

   @skrypin.ua передайте Борисовичу, що масове самогубство Свободівців відбулося коли ми тупо вмирали під час революції і на війні, щоби цей мудрагель тепірка сидів і нас обсирав.

 46. Славентий Никотин

  Батько походу вертухай был

 47. УКРАЇНЕЦЬ БАНДЕРІВЕЦЬ

  Як можна слухати це ТУПОГОЛОВЕ зе, я не розумію. Воно як речення сформулює голова взривається від його тупості. Я думав, що вже тупішого за янукОВОЧА на планеті земля не існує, а ні 73 знайшли зеЛОХА)))

 48. Хутин Пуйло

  Красінскій, просто подивись на результати виборів на сході і питання про якісь східні особливості самі відпадуть, якщо ти в адекваті звісно

 49. Anatoll Ternov

  Церемоніал Вшанування ,звучить не відверто ! Тому ,що повинно звучати правдиво - загинули від Російського агресора і Українських корупціонерів ! А то знов буде ,як з голодомором - закатовані мільйони і день пам'яті - є ,а винуватих - нема ! А винуватим вбивцям і канібалам ,Українці владу віддали - Кравчуку,Кучмі і т.д. Хто керує ,так і існує країна !! Там, де при владі залишилася, комуністична мерзота канібалів,там : злидні,приниження,розруха технологічна відсталість, гори трупів, море крові і сліз !Приклад з усього світу, включаючи Україну! Не покаране зло - комунізм мільйони вбитих і закатованих співвітчизників ,творить ще більше зло !!!!!

 50. Yuriy Detroit

  Роман запитує, чому низька явка!? Тому шо один раз я прийшов - черга чоловік 40, другий раз прийшов чоловік 30, а на кожного виборця - хвилин 20, бо поки люди прочитають, як за новими бюлетнями проголосувати, то їбал$сь воно в р@т, з тими виборами

 51. lyubov MIROSHNYCHENKO

  Молодец.

 52. Сергей Вильчинский

  достойно

 53. Ян Ґанжа

  ТАКОЄ. Кабалістична Україна: " У кожного своя правда" , " Що смердить то і пахне". Але чи має Бога рослина чи тварина? Христос то "модний нав'язаних теперішній Бог". А чорт( падший ангел👼) то старий Бог=Дашбог. Спасибіг = спаси Боже ( Дашбог). Дашбог = бог, що дає ВСЕ. Психологія пішла від Зеньо Фройда. Єврей зі Львова. " Галицькі замальовки" 4 типи статевої поведінки жінок. " Казанова з Коломиї" = секс чоловіків. А пані психолог, чи бомбіческий Екстрасекс?! Всевидяча ? Дитина, секс? ТАКОЄ 🎏🍯 Якось так

 54. Lorito Skabinski

  Як Стерненко на референдумі ЗЕбіла голосував: ukup.info/loft/jNiva5metYyk0Wg/v-deo.html&ab_channel=STERNENKO

 55. lyubov MIROSHNYCHENKO

  Новые зашквары идиотов зелёных

 56. Олександр Муковоз

  історія про нефотографування бюлетеня Скрипіним підтверджує вислів Черчіля про демократію. Якщо кожен буде стояти у кабінці по 20 чи скільки там хвилин, ніякі вибори не відбудуться; за один світловий день принаймні. Але це проблема не Романа, а країни. Як сказав ввечері політолог після закінчення голосування: " Хотіли демократію? Їжте, не вдавіться!"

  1. Valentina Sekirina

   А краще б диктатуру а-ля сталін?

 57. Alex Yeskova

  Здоровья Кате 🌷🌷🌷

 58. Валентин Кравченко

  То це так і вибори зірвати можна? Наприклад узяти невеличке якесь місто, де не так вже й багато виборчих дільниць. На кожній дільниці приблизно 4-5кабінок. Найняти потрібну кількість людей щоб прийшли туди зранку і провели в кабінці увесь день. І все- місто не голосувало.)))))

  1. Сергей Олейник

   Так в Росії на місцевих виборах та у Білорусі робили

 59. Tetervak Olga

  🙄

 60. Yaroslav Ch

  ++++++++

 61. Сашко Хмара

  Не выборы а херня какая то. Организация нулевая. Впервые такое. На улице собирается очередь,бо запускают по одному к столу,чтобы получить эти простыни. Получив простыни ,смотрю на кабинки а там очередь в каждую и очередь не по одному,а по трое минимум-практически без дистанции.На улице оголтелые бабули подпирают очередь так же без соблюдения дистанции(как в трамвае перед выходом) За мэра СН была спец.рассылка на мобилы с полнейшей инструкцией как голосовать(фамилии,цветовая гамма,очередность)+созвоны и убедительная просьба голосовать ЗА. Я сел за стол свободный,возле входной двери и заполнил свои бумаги,не в кабинке. Замечания никто не сделал,бросил в урну и ушёл. И аж на выходе на стене в арке школы увидел списки кандидатов,биографии. Не видно,не понятно,кто есть кто. Видимо на это и был рассчёт. Отака хрень малята.

 62. Иннокентий Маленький

  Зачем позвали Билку от Запорожья?

 63. Степан Степанов

  Грішин корисний персонаж. Розширює простір світосприйняття

 64. Nataliya Skeen

  Людмила Денисова про використання неповнолітніх : m.facebook.com/story.php?story_fbid=4525794764159904&id=706528742753211&anchor_composer=false

 65. Oksana Slivinska

  Найрозумніше -це не нагружати люд божий.

 66. сергей терещенко

  хай їде до ростова і членом на роялі путіна грає

 67. VoVania

  Яневському - лайк і підтримка.

 68. Victor Razuvaev

  А девке я советую бежать от этих идиотов! Скоро коньектура в стране поменяется!!!! Думаю и так родителей девки в убыток загнали эти аферисты!

 69. sergei nwo

  звонки от историков от бога )))))

 70. joker __

  а мене побили на виборчій дільниці

  1. Dimzidze

   ти ж джокер

  2. ssilentCryy

   А мене на дільниці блискавка в сраку вдарила) але якщо не брешеш - то співчуваю.

 71. Полина Антоненко

  Дуже дякую за ефір .Пану Валентину мільйон лойків

 72. Вікторія Красовська

  Дякую за етер, чудового, розумного , харизматичного гостя Валентина. А також повага іронічному пану Грішину, мудрому Дену Борисовичу, врівноваженій Катерині, щирому Роману та усім журналістам, які включались з різних міст, а також усім, які працювали поза кадром!

 73. Леви Барух

  Уебан скрипін

 74. Eugene

  Сценарист Солонин)))

 75. Станіслав Ляшенко

  Більше 15 тисяч українців уже підтримали петицію! 1) Важлива петиція про заборону проросійських партій та організацій через ЗУ "Про колабораціонізм". Прошу підтримати, поширити та повідомити знайомих! petition.president.gov.ua/petition/105082 2) Петиція про ліквідацію корупційного Окружного адміністративного суду м. Києва! Залишилося 600 підписів та 5 днів! petition.president.gov.ua/petition/102742 Інструкція для тих, у кого не виходить зареєструватися і проголосувати! ukup.info/loft/ra6XhK-a3YSyp3E/v-deo.html

 76. Марія Джуман

  А хроніки дійсно пекельні)))

 77. Олег Олег

  Це просто - "Зе" End !

  1. Олег Олег

   @Тетяна Власенко жаль , что Они ещё Есть !

  2. Тетяна Власенко

   В Кривому Розі -26% , нажаль ...

 78. Іра Куліш

  Дякую за пана Валентина. Він наймудріша і найадекватніша людина.

  1. Іра Куліш

   @Hummingbird 67 ну а мені ваш зрозумілий)) удачі)

  2. Hummingbird 67

   Ой, Ирина, если Гладких для вас умный, то понятен ваш уровень

 79. Rosa Bloom

  👍👍👍👍👍👍👍👍

 80. Bobba Fett

  11:00