Про секс без кохання, війну на Донбасі, барбершоп і Філарета: Епіфаній у Рандеву з Яніною Соколовою

5 канал

460 тис. переглядів294

  Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

  Telegram без спаму ➡️ t.me/news_5ua
  Facebook ➡️ 5kanal/
  Twitter ➡️ 5channel

  Ефір наживо 📹 www.5.ua/live
  Багато цікавого на сайті ➡️ www.5.ua

  Опубліковано 8 днів тому

  КОМЕНТАРІ

  1. natali iv

   Хто чинить перелюб той губить душу свою. - Мудрість всіх часів і народів.

  2. Ivane Cellophane

   Дядкую Вам за цю чудову розмову❤️❤️❤️

  3. Siryi 04

   Дякую за Вашу працю! Дуже шкода що в таких містах як Харків лише 2 українські церкви. 😔

  4. Ирина Иринина

   Дуже поважаю Епiфанiя. Дуже скромна толерантна людина. Якостi справжнього священника. Велика повага йому! Дякую Янiно за цiкаву зустрiч.

  5. Сергей Писаревский

   Слава Богу за вас, що Суддя Праведный прокляв вас, антихрист Эпифаний и матершинну бисовку Янину.Аминь.

  6. Oxana Dar

   Обряди залиште для себе Господу вони не потрібні !!!

  7. Орислава Дяковська

   Дякуємо Богу і це тільки його провидіння і благословення що у нас такий мудрий, освічений толерантний, добрий предстоятеля нашої церкви!!! Дякую за інтерв'ю Яніні і блаженному владиці Епіфанію!!!

  8. Алла Дмитриевна

   А все-таки она противная

  9. Оксана Губа

   Митрополиту Епіфанию, здравія Вам і многіє літа. Дякуємо за Вашу мудрість і аскетизм 🙏

  10. Alice Zefir

   Який чудовий Епіфаній. Дуже сподіваюсь, що наша Лавра скоро звільниться від всяких Павлуш.

  11. Лариса 1

   Дуже сподобалося інтерв'ю! Дякуємо за гостя!

  12. Валентина Владимировна

   МУДРЫЙ. СОВРЕМЕННЫЙ. СВЕТЛОГРАМАДНЫЙ!!!. СПАСИБО ЧТО ВЫ ЕСТЬ. ПРОЦВИТАНИЯ УКРАИНСКОЙ ЦЭРКВЕ, МОВЕ. КУЛЬТУРЕ.ПЕСНЕ.!!!!!...

  13. Марина Власова

   Дай Бог, чтобы Филарет покаялся! И вернулся в лоно УПЦ. Жалко старика.

  14. Infocompass

   Греко-католики та православні в Україні мають єдину дату відзначення як Великодня так і Різдва!

  15. Юрій Гор

   І все ж таки: хто запалює той Вогонь, хто тримає запальничку? Відповіді так і не було.

  16. Бледная Поганка

   Онуфрій теж із Буковини,з Вижницького району

  17. Бледная Поганка

   Усі священики МП - агенти в рясі.В селі де я народилася, священик єдиної церкви,яка там була,завжди розказував про те,що лише в московському патріархаті є т.з.Божа Благодать,лише та церква є канонічна ,засуджував і "клеймив позором"людей ,які ходили в райцентр в українську церкву.Той священик і досі там править,моя близька подруга говорить його словами навіть про війну,що то не Росія винна в тому ,що вона напала на Україну ,захопила її території,а це винен зовнішній вплив Америки,які спровокували між нами і " братами" розбрат.Це звичайний сільський піп.А в соборах священники дозволяють собі навіть розказувати за кого голосувати.Мій знайомий свого часу казав ,що Янукович від Бога(він же десь просив на Афоні благословення),а Ющенко відповідно від диявола(адже гасло "Ющенко "Так!", якщо прочитати задом наперед,то буде Ющенко Кат)😂.

  18. Рома Яблонько

   Перший предстоятель якого хочеться слухати... Розумна і виважена людина...

  19. Tali Light

   Дуже цікаве інтерв’ю. Побачила православну церкву з іншого боку, українська, навідміну від московської КГБшної, здалася живою і діяльною!

  20. Наталія Шарапа

   Я переглядаю вдруге з айпаду дружини. Найкращий гість

  21. Ирина Попова

   Волк в овечьей шкуре !

  22. VOSTOK

   23 хвилина i далi - Епiфанiй та його прибiчники навiшали нашому народовi лапшу, а народ не любить розбиратись, вiн бiльше любить приймати те, до йому подають у готовому виглядi. Але давайте все ж таки розберемося. Фiларет був КИIВСЬКИМ ПАТРИАРХОМ. В Украiнi був КИIВСЬКИЙ ПАТРIАРХАТ. А зараз зробили Стамбульский патрiархат, бо вселенский сидить у Стамбулi. Вкрали наш "Киiвський" i продовжують дурити народ. Що ж тут патрiотичного, i чому при цьому фактi ми називаэмо, що створили украiнську церкву, якщо це вже не Киiвський, а чужий патрiархат? Що толку вiд цього томосу, якщо вiн нiчого не дав для украiнськоi церкви, для Украiни? Хiба, що пiдтвердив те, що тi попи, що були у КИIВСЬКОМУ патрiархатi з легкiстю вiдмомовились вiд того, щоб називатись КИIВСЬКИМИ, а стали Стамбульськими. Ось який у них патрioтизм. А з Фiларета, який 30 рокiв виборював украiнську церкву, роблять дурника. Хiба це правильно? Краще б взяли iнтервью у Фiларета, нiж у цього Епiфанiя. А ще на 29 хвилинi 45 cекундi Епiфанiй каже, що ВИМУШЕНИЙ спiлкуватись iз дiючим президентом. Тобто по факту не хоче, але вимушений. Ось i весь патрiотизм - попiв, що сидять у Стамбулi слухаэ, a нашого президента, що сидить у Киeвi слухати не хоче, але вимушений. А коли ця правда рiже, то вони вiдразу на Москву стрiлки переводить, щоб вiдволiкти людей вiд украiнського питания. Але ж тут мова не про Москву, а про Киiв, про знищення Киiвського патрiархуту. Що тут незрозумiло?

  23. Алексей Стужук

   До ЛГБТ нема агрессии, а до братів православних ,хочаб і російської церкви, ще й яка. Бог є любов.

  24. Кристи

   Жодного слова про ПОКАЯННЯ. Хочете молитися будуйте для себе храми і не забирайте в УПЦ. І не говоріть, що томос зробив всі храми вашими. Щоб було вашим - треба самому і створити.

  25. Вадим Шило

   Яніна, це не ваш гість і тема не ваша, з усією повагою.

  26. людмила хорошева

   Ну хіба можна так схибити з першої фрази? Саме УГКЦ - грекокатолики святкують Воскресіння Христове разом з православними, а не з католиками. І Різдво УГКЦ також святкує з православними, а не з католиками

  27. людмила хорошева

   Відбулося наступне - Помісна автокефальна церква тільки на словах, а за Томосом прописано заборону зарубіжним парафіям ввійти до ПЦУ , такого нема більше в світі і духовну діяльність ПЦУ обмежено територією України. За умовами Томосу парафії діаспори належать Константинополю. І саме парафії США і Європи ЗГОДИ ЯКИХ НЕ СПИТАЛИ підтримують УПЦ КП і Філарета.

  28. Frau Schmidt

   Чудове добре інтерв'ю. Дякую!

  29. Олег Штраус

   Ох і люди дебіли пішли !Церква всім і праве....

  30. Олег Штраус

   Бред....

  31. Dmytro Belei

   Цікаво, чому це п. Яніна Соколава плутає греко-католиців з римо-католиками? Останні (римо-католики) святкують Пасху за іншим літочисленням, а перші (УГКЦ) - так само, як і православні!

  32. Nik Koz

   Звичайно Епіфаній більше політик, аніж священник, але це мені і подобається, оскільки православ'я надто ортодоксальна структура і потрібно свіжої крові там, це я говорю як людина не віруюча, але котрій цікаве питання релігії з точки зору філософії та сили, яка має суспільне значення.

  33. Юрій Лень

   Цікавить питання про благодатний вогонь. Виходячи з інтерв`ю вогонь не сходить з неба, а його запалюють? Дайте пояснення!!!

  34. Fox fox

   ПЦУ це що? Ряженые мужики, которые заигрались.

  35. Vik Vik

   Розкольник чортовий з дешевою блудницею

  36. Софія Ганьба

   Греко-католики святкують в один день з православними!!!!!! Католики святкують в інший день!!!! Ще Берестейська унія 1596 року каже, що у греко-католиків все так як і у православних, тільки ми підкоряємося Папі Римському!

  37. Настя Конуп

   Христос Воскрес! Мудрість від Бога у наших душпастирів. Вони світло для світу, як і Хртстос заповідав. Слава Богу за отця Епіфанія.

  38. Юлия Демидюк

   Справжній колобораціоніст і христопродавець!

  39. Dobromysl Gharnijchuk

   Дякую, вам, Яніно, та усьому гурту передачі "Рандеву" ! Дякую вам, Владико Єпіфаній ! Світлі думки ваші та настанови.

  40. Merisabel Toto

   Яніна, ви но ЗА іконами подивіться у "Владики"- там точно є якась заначка ;)) У нього на лобі написане усеньке "меню")))

  41. Квіткова Веселка

   Вподобайка і коментар для просування відео.

  42. Darya Selezneva

   А как смотрите на то,что Порошенко бьет поклоны после Православной Церкви в протестанской, у своего друга Турчинова.Сколько молодежи попадает в психологическую зависимость протестантов,секты которые зарегистрированы как религиозные общественные организации. У нас в городе Херсоне, по ул.КИРИЛЛА И МЕФОДИЯ,16а,под эгидой Церкви существует деструктивная секта"ХРИСТА СПАСИТЕЛЯ",лидер секты пастор- БАПТИСТСЕРГЕЙ СИНИЙ. Который применяет первое правило деструктивных,тоталитарных сект,это уход из семьи,отказ от родителей.Вырвав человека из семьи,поселяет в своем двух- этажном особняке,в Херсоне,в Зеленовке,по ул.Лермонтова,15. Этот особняк Сергей Синий сейчас продает за ТРИ! миллиона. Самое первое правило сект,разрыв с родными,с семьей.Близкие не могут спасти своего близкого человека, потому,НЕТ В УКРАИНЕ ЗАКОНА, А БЛИЗКИЙ СОВЕРШЕННОЛЕТНИЙ. Лидеры сект, под покровительством высокопоставенного ШЕФА ТУРЧИНОВА, применяют НЕЙРО- ЛИНГВИСТИЧЕСКОЕ ПРОГРАММИРОВАНИЕ,зная,что за это ничего не будет,закон в Украине дал этим БАНДИТАМ В ЗАКОНЕ, деструктивным пасторам зеленый свет.И они пользуются этим. Внушают антисемейные ценности,разрушают семьи .Хотелось бы услышать Порошенко,который своих детей в "церкву" к Турчинову своих детей не ведет,только в Православную.А сам с Мариной там тусуется. БИЗНЕС,ЭЛЕКТОРАТ???????? Что ответите пан ПОРОШЕНКО? Сколько трагедий в семьях,где разрешено Шарлатанам оболванивать людей официально.не прячась,зная,что власть имущие в этом их поддержат,ведь в беде не их дети!!!

  43. Katya Lyndyuk

   Класне інтерв'ю!

  44. Ника Камелия

   Ряжений клоун розповідає про канони, то ж канони незмінні. Церква наша українська була усе життя, де хрестилися наші дідусі, прадіди, де ми хрестилися.

  45. Денис Макуха

   Радий що така достойна, цікава та сучасна людина стоїть на горі моєї церкви !

  46. Coco Chanel

   В Україні нема а ні віри,а ні Ісуса!Тому що тут панує САТАНА!!!!Цей владика то від САТАНИ🏴‍☠️🇺🇦🏴‍☠️

  47. Марк Дармонук

   Треба таймкоды

  48. Олег Сенькин

   она неадекватна палата 6 №6

  49. Олег Сенькин

   две прат. физиономии бля бля

  50. Олег Сенькин

   каекая она стала пративьная была нормальной до гидности

  51. Ronald Mcdonald

   Просто - Бомба! Круто!

  52. Владимир Егоров

   Дякую за дуже цікаве інтерв'ю!

  53. Віталік Віталік

   Неправда

  54. Людмила Леонтюк

   Приємно усвідомлювати, що така людина очолює українську церкву. Нарешті мені не соромно! Дякую за чудове інтерв'ю.

  55. Olena Goltsova

   Спаси Господи 🙏 🙏 🙏

  56. Наташа Савченко

   губаси могла намалювати скромніше,а так все чудово...

  57. Александр Зинченко

   фу!!!!!!!!!!!!

  58. Tetiana Zelenska

   Єпіфаній викликає повагу. Дякую за щирість бесіди.

  59. Неонила Басаман

   ХРТСТОС ВОСКРЕСИИ!!! Люди будим добрее. И терпение всем нам Православным. Благословения всем нам на нашу голову!!!!

  60. STALKER

   Змініть вид текстових вставок (можливо шрифт) бо дуже важко читаеться. Велика густота? Епіфаній - 👍💪👏.

  61. Артем Подойніцин

   Бред

  62. Natalia Frecka

   Неправда!Греко-каполики мають свята,як і всі ПРВВОСЛАВНІ!Не слід плутати з римо-католиками!!!Владика чомусь не виправив (???)ведучу

  63. Д. О.

   я лютый атеист, но атеист Киевского Патриархата. И такой "начальник" церкви мне нравится! Епифаний, было очень интересно вас послушать!

  64. Sofia Mokrytska

   Весь «цивілізований світ» потонув у блуді та роспусті, руйнують церкви та духовні будівлі, на кого нам рівнятися?

  65. Sofia Mokrytska

   У греко- католиків і православних Ісус Христос Воскресає НЕ у різні дати!!!!!!! Треба готуватися до ведення передачі з духовною особою. Ганьба.

  66. Tatiana Procopchuk

   Тато из сыном не можуть поделиться тобто Филарет и Епифаний

  67. Tatiana Procopchuk

   Образуми вас Господь ибо не ведаете что говорите и что творите.

  68. Fobos

   Що це за чорт ?

  69. Марія Северин

   Філарет полками будував Українську церкву, а ці в один день розрушили, передавши її туркам

  70. Марія Северин

   Думенко! А чому б вам не перейменуватись у турецкий патріархат. Адже логічно було б. У чому різниця не розумію. УПЦ патріарх в Росії, а ПЦУ в Турції?

   1. Олександр Александровский

    Все церкви православные тогда турецкие. Ибо там вселенский патриархат. А РПЦ самосвяты и сектанты...

  71. Larysa VELYCHKO

   Христос Воскрес!!! Воістину Воскрес!!! Слава Ісусу Христу!!! Приємно чути розумну людину!!! І вдвічі приємно тому що Владико, мій земляк!!!

  72. Михаил Крутой

   росия их поддержует

  73. Михаил Крутой

   Не удалось опубликовать ответ. Повторите попытку.

   1. Михаил Крутой

    хуйцня будемо молытся щоб не було вийны

  74. World of Tanks

   Не удалось опубликовать ответ. Повторите попытку.

  75. Chemburr

   Не удалось опубликовать ответ. Повторите попытку.

  76. Богдан Животченко

   Дякую за інтерв'ю! Особисто для мене воно було найцікавіше з поміж усіх інших! Дякую Яніно та дякую Епіфінію за цю розмову! Сподіваю побачити вас колись за бесідою знову!)

  77. Andrii Kudelia

   Благослови Господь керівників нашої Церкви і Епіфанія особисто як очільника. Дай Вам Бог мудрості вести правильно нашу Церкву. Бажаю щоб більше парафій переходили у нашу українську Церкву. Геть від Москви!

  78. Макс Петров

   =)

  79. Джэк Дэниэлс

   Эпифаний умный, харизматичный. Желаю здоровья!

  80. Испанец

   легализация бородатых волхвов, 21 век 21 года...мова,армия,вира.. Тут больше и нечего добавить

  81. Богдан Сочинський

   делят неделимое...

  82. Dima Amid

   трафарет)

  83. Ольга Гойман

   Цікава розмова. Епіфаній випромінює виваженість і мудрість. Імпонує позиція ПЦУ, озвучена владикою, щодо молоді та людей, які вирішили прийти до церкви вперше. Так, вони не знають правил і канонів, але це не привід сварити їх. Дуже бісило наступне в церквах мацковського паханату: коли озлоблені бабульки робили зауваження щодо зовнішнього вигляду (прийшла у джинсах) або наявності стриманого макіяжу. Я вважаю, що головне - коли людина йде до церкви, а давати поради їй треба дуже обережно.

  84. Ringoo Ringoo

   А чого , без хустки , не поважає Владку 😒😏

  85. KK

   Привіт всім грішникам

  86. Voldymyr Bodnar

   Прикро коли клірик розумніший за догмати.

  87. Анатолий Черногуб

   Як би онуфрію задавали такі питання, воно і два слова не з`язав

  88. Алексей Нечипоренко

   У Греко-католиків і православних всі дати однакові. Яніна не підготовилася.

  89. Victor Stasyk

   Дякую за роботу. Цікаво, змістовно і професійно. Митрополит Епіфаній цікава людина, приємно його слухати, все логічно і зрозуміло.

  90. Аніта BEST

   Не можна нічого переносити,чомусь Благодатний вогонь сходить саме у велику суботу.

  91. Наталья Гузь

   На заході України!!!!

  92. Алексей Булеца

   плохо подготовилась к интервью очень жаль я ее просто обожаю.......ВЕЛИКДЕНЬ У ПРАВОСЛАВНЫХ И ГРЕКОКАТОЛИКОВ УКРАИНЫ празднуется всегда вместе....перепутала с католиками

  93. Nataly

   В чергове впевнилась в тому, що церква - це лицемірство. Чому ці люди вважають, що знають чого хоче Бог?..

  94. Наталья Гусельникова

   Страх треба розвіювати через знання, все повинно бути ясним як божий день.

  95. Наталья Гусельникова

   Я розумію, що церква повинна навчати як в ідеалі та прагнути до нього, бо ми люди ,а не тварини. А явище одностатевих відносин є і в природі і у людей в особливих обставинах, але ідеальні відносини між чоловіком і жінкою,це основа. Треба рівнятися на ідеал, а не відхилення.

  96. Александр Немо

   ВІн помиляється, ті, хто створив віру в єдиного Бога, дійсно запалюють срібну лампаду. Це робиться якраз для того, щоб був певний символізм, про що і говорить Епіфаній, для подальшого духовного закріпачення наївних вірян. Проте, кожному - своє, і подібне завжди притягне до себе подібне.

  97. Надія Дребот

   Христос воскрес!

  98. Andrii Kuzma

   Яніно, запросіть до себе блаж. Святослава! Буде дужеееее цікаво